Audi quattro Cup
Česká republika 2018

Již více než dvě desetiletí Audi úspěšně spojuje nadšení pro golf s fascinujícím světem automobilů Audi, které se vyznačují nadčasovými technologiemi, progresivním designem a sportovním charakterem. Z hodnot značky se čtyřmi kruhy vychází také Audi quattro Cup, celosvětově nejoblíbenější seriál turnajů pro amatérské golfisty. 

V České republice se tento turnaj koná již od roku 1994. České zastoupení značky Audi zorganizovalo do dnešního dne celkem 23 turnajů, ze kterých bylo 46 vítězných hráčů vysláno hájit české barvy na světové finále.

Vítězi loňského českého finále, kteří se tak zúčastnili světového finále v mexickém Pueblo Bonito Pacifica Golf & Spa Resort, byli otec se synem Pavel a Marek Kočicovi. Umístili se zatím nejlépe v celé naší historii, a to na skvělém 4. místě.

Letošní národní finále se bude konat v Albatross Golf Resortu. Hřiště je oficiálním členem EUROPEAN TOUR, v roce 2017 se zde konala EUROPEAN TOUR -  D+D REAL Czech Master. Albatross Golf Resort je zařazen do pětky nejlepších hřišť v rámci EUROPEAN TOUR 2014 a 2015. 

Kromě perfektně upravených 18 jamek hřiště nabízí velkorysé tréninkové plochy, fitting centrum a luxusní zázemí v restauraci Kogo. Turnaj, ve kterém se naši hráči utkají o účast na světovém finále, se bude konat 7. září 2018.