Tournament Calendar

Date City Golf Club Contact
12/05/2017
Nijmegen Rijk van Nijmegen Hegeman
Christian Maldonado
c.maldonado@hegeman-groep.nl
Tel. +31 243817100
18/05/2017
Uithoorn Golfbaan Liemeer Maas Uithoorn
Bob Steijlen
b.steijlen@maasautogroep.nl
Tel. +31 628484848
22/05/2017
Utrecht Utrechtse golfclub De Pan Audi Nederland
Yuri van der Meel
yuri.van.der.meel@pon.com
Tel. +31 334949344
12/06/2017
Den Haag Rijswijkse Golfclub Wittebrug
Daniel Smits
dsmits@wittebrug.nl
Tel. +31 703429483
12/06/2017
Assen Drentsche Golf & Countryclub Century
Paul de Haan
p.dehaan@century.nl
Tel. +31 628550958
19/06/2017
Eemnes Golf & Countryclub Goyer Audi Nederland
Yuri van der Meel
yuri.van.der.meel@pon.com
Tel. +31 334949344
30/06/2017
Doetinchem Golf & Countryclub Winterswijk Audi Centrum Doetinchem
Odette de Roos
odette.de.roos@dago.nl
Tel. +31 314376300
07/07/2017
Venlo De Peelse Golf Auto Arena
Renate Barents
r.barents@autoarena.nl
Tel. +31 773203040
09/07/2017
Maarsbergen Golfclub Anderstein YG Communicty / RSM Zakengolfster
Ariane Stuyvenberg
ariane@match-en-mentor.nl
Tel. +31 623227810
14/07/2017
Goes De Goese Golfclub Auto Poppe
Jan-Jaap Hietkamp
jj.hietkamp@autopoppe.nl
Tel. +31 113542501

Country Final 2017
04/09/2017

Golfsociëteit De Lage Vuursche
Lage Vuursche
Audi Nederland
Yuri van der Meel
yuri.van.der.meel@pon.com
Tel. 334949344
Date City Golf Club Contact